Youtube videók
Hasonló termékek
Leírás
• 32 mini billentyű
• Max. 8x polifónia
• 100 hangszín
• 50 ritmus
• 10 dal
• LCD kijelző
• 2×0,5 W teljesítményű hangszóró
• Fejhallgató kimenet
• Fekete-zöld
• Tápellátás: 6 × AA elem vagy AD-E95100 adapter táplálja (nem tartozék)
• Méret: 446×208×51 mm
• Súly: 1,1 kg
| A billentyűk száma | 32 |
| Billentyű fajta | MINI |
| Ütés dinamika | Nem |
| Audio regiszter szám | 100 |
| Polifónia | 8 HANG |
| Kíséret | 50 RITMUS |
| REVERB / CHORUS | NEM |
| DALMEMÓRIA | NEM |
| Auto harmonizáció | Nem |
| Arpeggiator | Nem |
| PC csatlakozás | NEM |
| Akkumulátor | 6x AA |
| Tápellátás | ADAPTER (KÜLÖN MEGVÁSÁROLANDÓ) |
| Magasság | 5,1 cm |
| Szélesség | 44,6 cm |
| Mélység | 20,8 cm |
| Tömeg | 1,1 kg |