Youtube videók
Hasonló termékek
Leírás
Könnyen olvasható kijelző (LCD)
Megjeleníti a hangot, a ritmust, a szám számát, a metronomot, a tempót, a lejátszott hangot.
Egyszerű hangválasztás
PIANO, HARMONIUM / ORGAN hang gomb
Dallam be / ki lecke funkció
Egy egyszerű művelet kikapcsolja a beépített dallam dallamrészét.
Indiai zenei támogatás
4 hang, 5 ritmusminta, 1 dallam,
2 ütőhang Indiai zene számára.
Sokoldalú tulajdonságok és funkciók
44 MINI MÉRET GOMBOK
10 DALBANK DALLAM :
dallam be / ki
5 pad, köztük 2 indiai ütőhang
Beépített markolat a könnyű hordozhatóság érdekében
• 44 mini billentyű
• Max. 8x polifónia
• 100 hangszín
• 50 ritmus
• 10 dal
• 5 dobpad
• LCD kijelző
• Zongora/orgona gomb
• 2 x 0,8 W hangszóró
• Fejhallgató kimenet
• Fekete-ezüst
• Tápellátás 6 × AA elem vagy AD-E95100 adapter táplálja (nem tartozék)
• Méret: 604 × 211 × 57 mm
• Súly: 1,4 kg
| A billentyűk száma | 44 |
| Billentyű fajta | MINI |
| Ütés dinamika | Nem |
| Audio regiszter szám | 100 |
| Polifónia | 8 HANG |
| Kíséret | 50 RITMUS |
| REVERB / CHORUS | NEM |
| DALMEMÓRIA | NEM |
| Egyéb funkciók | NINCS |
| Auto harmonizáció | Nem |
| Arpeggiator | Nem |
| PC csatlakozás | NEM |
| Akkumulátor | 6x AA |
| Tápellátás | ADAPTER (KÜLÖN MEGVÁSÁROLANDÓ) |
| Magasság | 5,7 cm |
| Szélesség | 60,4 cm |
| Mélység | 21,1 cm |
| Tömeg | 1,5 kg |