Hasonló termékek
Leírás
| A billentyűk száma | 32 |
| Billentyű fajta | MINI |
| Ütés dinamika | Nem |
| Audio regiszter szám | 100 |
| Polifónia | 32 HANG |
| Kíséret | 50 RITMUS |
| DALMEMÓRIA | NEM |
| Egyéb funkciók | HANGOLÁS ÉS TRANSZPONÁLÁS |
| Auto harmonizáció | Nem |
| Arpeggiator | Nem |
| PC csatlakozás | NEM |
| Akkumulátor | 6x AA |
| Tápellátás | ADAPTER (KÜLÖN MEGVÁSÁROLANDÓ) |
| Magasság | 5,1 cm |
| Szélesség | 44,6 cm |
| Mélység | 20,8 cm |
| Tömeg | 1 kg |