Paraméterek
| Max. 3 soros nyomtatás, 1 sor / 12 karakter kijelző, QWERTY billentyűzet, 6-9-12-18 mm szalagméret, MAGYAR karakterek, nyomtatási kép, EAN, 6 db AA elem, opcionális hálózati adapter (AD-A95100) | |
| Kijelző | Pontozott, 1 sor / 12 számjegy |
| QWERTY-billentyűzet | |
| A szalagok szélessége | 6/9/12/18 mm |
| Nyomtatási sebesség | 6 mm/sec |
| Felbontás | 200 dpi |
| Kijelző | Pontozott, 1 sor / 12 számjegy |
| QWERTY-billentyűzet | |
| A szalagok szélessége | 6/9/12/18 mm |
| Nyomtatási sebesség | 6 mm/sec |
| Felbontás | 200 dpi |
| Méretek (mxszxm) | 5,5 x 18,9 x 11,5 cm |
| Tömeg | 430 g (elem nélkül) |
| Elem | 6 x AA (nem tartozék) |
| AD A95100 – Hálózati adapter – nem tartozék) | |
| EAN | 4971850098379 |
| Funkciók | |
| 8 betűtípus (Sans-serif, Sans-serif rnd, Roman, Courier, Pop, Slab serif, Bordeaux heavy, Cursive) | |
| Effektusok | árnyékolás, aláhúzás, keretezés |
| Nyomtatási stílusok | normál, körvonalas, félkövér |
| Vonalkód nyomtatása | EAN (13/8), UPC(A/E) |
| Nyomtatási formátumok | vízszintes, függőleges, tükör |
| 882 karakter | |
| Max. sorszám | 3 |
| Max. karakterszám | 255 |
| 245 illusztráció | |
| 182 speciális karakter/szimbólum | |
| Speciális helyi karakterek/betűk | 179 |
| Támogatott nyelvek | 31 |
Hasonló termékek
FX 991 EX Casio tudományos számológép - 552 funkció
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
KL 130 Casio