Paraméterek
| • 252 funkció | |
| • 15 és 10 (+2) számjegy | |
| • Természetes algebrai bevitelt biztosító kijelző | |
| • Törtszámítás | |
| • Koordináta transzformáció | |
| • Statisztika | |
| • Táblázatok | |
| • Műveletenkénti ellenőrzés és javítás | |
| • Kemény tok | |
| • Mini ceruzaelem | |
| Számológép típus | Tudományos |
| Funkciók száma | 252 |
| Kijelző | TERMÉSZETES MEGJELENÍTÉS |
| Független memória | Igen |
| Tápellátás | ELEM |
| Magasság | 16,1 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Mélység | 1,4 cm |
| Szín | FEKETE |
| Tömeg | 110 g |