Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Négyzet alakú |
| Vízállóság | 5 BAR - 50 méter |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Szürke |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Szürke |
| Kijelző | Analóg |
| Üveg anyaga | Zafír kristályüveg |
| Holdfázis és/vagy ár-apály kijelzés | Van |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 44,5 × 34 × 9,3 mm |
| Súly | 55 g |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szíj | Valódi bőr szíj |
| Vízállóság | 50 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 175-215 mm |
| Holdadatok | Holdfázis |
| Pontosság | Pontosság:±20 másodperc havonta Más funkciók Rendszeres időmérés:Analóg:3 kéz (óra, perc, másodperc), 3 tárcsa (dátum, nap, holdfázis) |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):44,5 × 34 × 9,3 mm Súly:55 g Tok és előlap anyaga:Rozsdamentes acél Szíj:Valódi bőr szíj Vízállóság:50 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:175-215 mm Holdadatok:Holdfázis Pontosság:Pontosság: ±20 másodperc havonta Más funkciók Rendszeres időmérés: Analóg: 3 kéz (óra, perc, másodperc), 3 tárcsa (dátum, nap, holdfázis)