Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Fehér |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fehér |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Számlap színe | Fehér |
| Kijelző | Analóg |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 38,9 × 34,2 × 11,5 mm |
| Súly | 25 g |
| Tok és előlap anyaga | Műanyag |
| Szíj | Műanyag Szíj |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Tápellátás és akkumulátor élettartam | kb. akkumulátor élettartama:3 év SR626SW esetén |
| Üveg | Műanyag üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 125-180 mm |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):38,9 × 34,2 × 11,5 mm Súly:25 g Tok és előlap anyaga:Műanyag Szíj:Műanyag Szíj Vízállóság:100 méteres vízállóság Tápellátás és akkumulátor élettartam:kb. akkumulátor élettartama: 3 év SR626SW esetén Üveg:Műanyag üveg Kompatibilis szíjméret:125-180 mm