Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | IP67 vízállóság |
| Tok színe | Szürke |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Szürke |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Szürke |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Van |
| Naptárszerkezet | Automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 30,8 × 26,3 × 7,9 mm |
| Súly | 32 g |
| Tok és előlap anyaga | Műanyag / krómozott |
| Szíj | Rozsdamentes acél szíj, állítható kapocs |
| Vízállóság | Vízálló |
| Üveg | Műnyag |
| Kompatibilis szíjméret | 125-185 mm |
| Stopperóra | 1/10 másodperces stopper |
| Időzítő | Visszaszámláló időzítő |
| Riasztás/óra jelzés | Napi riasztás Óránkénti időjelzés |
| Naptár | Automatikus naptár |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):30,8 × 26,3 × 7,9 mm Súly:32 g Tok és előlap anyaga:Gyanta / krómozott Szíj:Rozsdamentes acél szíj Állítható kapocs Vízállóság:Vízálló Üveg:Gyanta üveg Kompatibilis szíjméret:125-185 mm Stopperóra:1/10 másodperces stopper Időzítő:Visszaszámláló időzítő Riasztás/óra jelzés:Napi riasztás Óránkénti időjelzés Naptár:Automatikus naptár