Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Fehér |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fehér |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fehér |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Főbb paraméterek | |
| Tok mérete | 49,1 × 58,2 × 19,6 mm |
| Súly | kb. 74 g |
| Tok / szíj anyaga | rezin (tartós műanyag) |
| Üveg | mineral (ásványi) gömbüveg |
| Vízállóság | 200 m / 20 bar |
| Elem élettartam | kb. 10 év (CR2025) |
| Funkciók | |
| Analóg és digitális idő kijelzés | |
| Világidő | 31 időzóna (48 város) |
| Stopper | 1/100 mp pontossággal |
| Visszaszámláló időzítő | akár 24 óra |
| 5 napi riasztás és óránkénti jelzés | |
| Naptár | automatikus (2099-ig) |
| Super Illuminator dupla LED világítás sötétben történő leolvasáshoz | |
| Pontos, ±15 mp/hó járáseltérés | |
| 12/24-órás kijelzés, kéz elmozdító funkció |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
Leírás
Főbb paraméterek Tok mérete: 49,1 × 58,2 × 19,6 mm Súly: kb. 74 g Tok / szíj anyaga: rezin (tartós műanyag) Üveg: mineral (ásványi) gömbüveg Vízállóság: 200 m / 20 bar Elem élettartam: kb. 10 év (CR2025) Funkciók Analóg és digitális idő kijelzés Világidő: 31 időzóna (48 város) Stopper: 1/100 mp pontossággal Visszaszámláló időzítő: akár 24 óra 5 napi riasztás és óránkénti jelzés Naptár: automatikus (2099-ig) Super Illuminator dupla LED világítás sötétben történő leolvasáshoz Pontos, ±15 mp/hó járáseltérés 12/24-órás kijelzés, kéz elmozdító funkció