Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Kék |
| Kijelző | Analóg |
| Naptárszerkezet | Mechanikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Nemesacél szíj | Az óra szíja nemesacélból készült |
| Menetes hátlap | A vízállóság biztosítása érdekében a hátlap menettel záródik. |
| 10 BAR nyomásig vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Hátlap | Csavaros |
| A keret jellemzői | :Fordulatszámmérő |
| Kompatibilis szalagméret | 150-205 mm |
| Várható elem élettartam | 5 év |
| Stopperóra | 1 másodperces stopper Mérési kapacitás:11:59'59 Mérési mód:Eltelt idő |
| Rendszeres időmérés | Analóg:3 mutató (óra, perc, stopper másodperc), 3 tárcsa (időmérő másodperc, stopper óra, stopperperc) |
| Nap és dátum kijelzés | Van |
| Tok mérete | 47,5 × 42,3 × 11,4 mm |
| Súly | 146 g |
| Csomagolás | Gyári |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
DW-6900RH-2ER Casio G-Shock Férfi karóra -Riu Hachimura limitált kiadás
Beérkezésről kérjen értesítést!
BGD-565CS-7ER Casio Baby-G Női karóra cserélhető részekkel
Beérkezésről kérjen értesítést!