Hasonló termékek
GM-114GEM-1A9 Casio G-Shock Férfi karóra -Limitált kiadás
Beérkezésről kérjen értesítést!
GM-2100MWG-1A Casio G-SHOCK UNISEX karóra - MILKYWAY GALAXY
Beérkezésről kérjen értesítést!
GM-110EARTH-1AER Casio G-Shock Férfi karóra Limitált kiadás
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Szín: fekete
| A billentyűk száma | 76 |
| Ütés dinamika | Igen |
| Audio regiszter szám | 61 |
| Polifónia | 64 HANG |
| Kíséret | NEM |
| Egyéb funkciók | HANGOLÁS ÉS TRANSZPONÁLÁS |
| PC csatlakozás | MIDI + USB |
| Tápellátás | ADAPTER (A CSOMAGOLÁSBAN) |
| Magasság | 8,3 cm |
| Szélesség | 114 cm |
| Mélység | 25,8 cm |
| Tömeg | 5,3 kg |