Paraméterek
| A billentyűk száma | 88 |
| Billentyű fajta | Kalapács mechanika |
| Ütés dinamika | Igen |
| Audio regiszter szám | 10 |
| Polifónia | 64 HANG |
| Kíséret | NEM |
| REVERB / CHORUS | 4 TÍPUS / 4 TÍPUS |
| DALMEMÓRIA | NEM |
| Egyéb funkciók | HANGOLÁS ÉS TRANSZPONÁLÁS |
| Auto harmonizáció | Nem |
| Arpeggiator | Nem |
| PC csatlakozás | USB |
| Akkumulátor | 6x AA |
| Tápellátás | ADAPTER (A CSOMAGOLÁSBAN) |
| Magasság | 9,9 cm |
| Szélesség | 132,2 cm |
| Mélység | 23,2 cm |
| Tömeg | 10,5 kg |
Youtube videók
Hasonló termékek
Leírás
CDP S100BK