Paraméterek
| Márka | Casio |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Holdfázis és/vagy ár-apály kijelzés | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Horgász és/vagy vadász funkció | Van |
| Stopper | Stopper funkció |
| Kettős idő | Egy tetszőlegesen beállított időzóna ideje leolvasható az óráról. |
| 3 egymástól független kombinált ébresztés | Az ébresztési időpont mellett a hónapot és a napot is megadhatja. Választhat havi, havonkénti vagy napi ébresztést esetleg dátum riasztást is. Az ébresztési időpont elérésekor az óra jelez. |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek sőt még a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Nyári időszámítás | be/ki |
| Holdadatok | Holdadatok (az adott dátum holdkora, holdfázis grafikonja) |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:23:59'59.99'' Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Időzítő | Visszaszámláló Mérőegység:1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya:1 perctől 24 óráig (1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) Egyéb:Automatikus ismétlés, időkorlát riasztás |
| Riasztás/óra jelzés | Óránkénti időjelzés |
| LED háttérvilágítás | Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
| Más funkciók | Horgász mód Egy adott dátum és időpont horgászatra való alkalmasságát négy szint egyikeként jelzi. |
| 12/24 órás formátum | Van |
| Rendszeres időmérés | óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap |
| Üveg | Gyanta üveg |
| Kompatibilis szíj méret | 145-215 mm |
| Műanyag tokozás | Az óra tokja műanyagból készül |
| 10 BAR nyomásig fokozottan vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, de kemény vizisportokhoz ( jet-bike, jet-ski, vizisí ) nem ajánlott. |
| Műanyagszíj | Az óraszíj műanyagból készül. |
| Várható elem élettartam | 10 év |
| Méretek | 54.5 × 50.1 × 16.8 mm |
| Súly | 58 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Hasonló termékek
Leírás
Kettős idő: Egy tetszőlegesen beállított időzóna ideje leolvasható az óráról. 3 egymástól független kombinált ébresztés: Az ébresztési időpont mellett a hónapot és a napot is megadhatja. Választhat havi, havonkénti vagy napi ébresztést esetleg dátum riasztást is. Az ébresztési időpont elérésekor az óra jelez. Teljesen automatikus naptár: Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek sőt még a szökőéveknek is megfelelően lépteti. Nyári időszámítás: be/ki Holdadatok: Holdadatok (az adott dátum holdkora, holdfázis grafikonja) Stopperóra: 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 23:59'59.99'' Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2. Időzítő: Visszaszámláló Mérőegység: 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány: 24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya: 1 perctől 24 óráig (1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) Egyéb: Automatikus ismétlés, időkorlát riasztás Riasztás/óra jelzés: Óránkénti időjelzés LED háttérvilágítás: Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás Naptár: Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció: Gomb működési hang be/ki Más funkciók: Horgász mód Egy adott dátum és időpont horgászatra való alkalmasságát négy szint egyikeként jelzi. 12/24 órás formátum: Van Rendszeres időmérés: óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap Üveg: Gyanta üveg Kompatibilis szíj méret: 145-215 mm Műanyag tokozás: Az óra tokja műanyagból készül 10 BAR nyomásig fokozottan vízálló: Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, de kemény vizisportokhoz ( jet-bike, jet-ski, vizisí ) nem ajánlott. Műanyagszíj: Az óraszíj műanyagból készül. Várható elem élettartam: 10 év Méretek: 54.5 × 50.1 × 16.8 mm Súly: 58 g Csomagolás: Gyári doboz