Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Kék |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Kék |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Lila |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 42,5 × 46 × 13,8 mm |
| Súly | 51 g |
| Tok és előlap anyaga | Szén / Műanyag |
| Szíj | Műanyag szíj |
| Felépítés | Ütésálló Carbon Core Guard szerkezet |
| Vízállóság | 200 méteres vízállóság |
| Smartphone Link funkció | Mobil kapcsolat (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával) |
| Alkalmazások | CASIO ÓRÁK |
| App csatlakozási funkció | Automatikus időbeállítás, egyszerű órabeállítás, világidő szerint körülbelül 300 város, alkalmazásinformációk, idő és hely, telefonkereső |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
| Világ idő | Világidő 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), városkód kijelzés, városnév kijelzés, nyári időszámítás be/ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város/világidő városcsere |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:00'00"00~59'59"99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) Mértékegység:1/100 másodperc (az első 60 percben) 1 másodperc (60 perc után) Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Időzítő | Visszaszámláló Mértékegység:1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya:1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás Óránkénti időjelzés |
| Fény | Dupla LED lámpa (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) |
| Megvilágítás színe | Fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
Hasonló termékek
BGD-565TW-5ER Casio Baby-G Női karóra - Looney Tunes
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):42,5 × 46 × 13,8 mm
Súly:51 g
Tok és előlap anyaga:Szén / Műanyag
Szíj:Műanyag szíj
Felépítés:Ütésálló Carbon Core Guard szerkezet
Vízállóság:200 méteres vízállóság
Smartphone Link funkció:Mobil kapcsolat (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával)
Alkalmazások: CASIO ÓRÁK
App csatlakozási funkció:Automatikus időbeállítás, egyszerű órabeállítás, világidő szerint körülbelül 300 város, alkalmazásinformációk, idő és hely, telefonkereső
Üveg:Ásványi üveg
Kompatibilis szíjméret:145-215 mm
Világ idő:Világidő 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), városkód kijelzés, városnév kijelzés, nyári időszámítás be/ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város/világidő városcsere
Stopperóra:1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 00'00"00~59'59"99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) Mértékegység: 1/100 másodperc (az első 60 percben) 1 másodperc (60 perc után) Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2.
Időzítő:Visszaszámláló Mértékegység: 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány: 24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya: 1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben)
Riasztás/óra jelzés:5 napi riasztás Óránkénti időjelzés
Fény:Dupla LED lámpa (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás)
Megvilágítás színe:Fehér
Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig)
Súly:51 g
Tok és előlap anyaga:Szén / Műanyag
Szíj:Műanyag szíj
Felépítés:Ütésálló Carbon Core Guard szerkezet
Vízállóság:200 méteres vízállóság
Smartphone Link funkció:Mobil kapcsolat (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával)
Alkalmazások: CASIO ÓRÁK
App csatlakozási funkció:Automatikus időbeállítás, egyszerű órabeállítás, világidő szerint körülbelül 300 város, alkalmazásinformációk, idő és hely, telefonkereső
Üveg:Ásványi üveg
Kompatibilis szíjméret:145-215 mm
Világ idő:Világidő 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), városkód kijelzés, városnév kijelzés, nyári időszámítás be/ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város/világidő városcsere
Stopperóra:1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 00'00"00~59'59"99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) Mértékegység: 1/100 másodperc (az első 60 percben) 1 másodperc (60 perc után) Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2.
Időzítő:Visszaszámláló Mértékegység: 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány: 24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya: 1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben)
Riasztás/óra jelzés:5 napi riasztás Óránkénti időjelzés
Fény:Dupla LED lámpa (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás)
Megvilágítás színe:Fehér
Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig)