Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Tone |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Üveg anyaga | Zafír kristályüveg |
| Ébresztés | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 57,5 × 53,4 × 18,5 mm |
| Súly | 76 g |
| Tok és előlap anyaga | Gyanta |
| Szíj | Ruhaszíj (CORDURA® Eco Fabric) * A CORDURA® az INVITSA védjegye a tartós szövetekre vonatkozóan. |
| Felépítés | Ütésálló |
| Vízállóság | 200 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
| Világ idő | Világidő 31 időzóna (48 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be/ki, otthoni város/világidő városcsere |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper |
| Időzítő | Visszaszámláló |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi ébresztés (1 szundival) Óránkénti időjelzés |
| Fény | LED lámpa (Super Illuminator) Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás |
| Világos szín | LED:fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):57,5 × 53,4 × 18,5 mm Súly:76 g Tok és előlap anyaga:Gyanta Szíj:Ruhaszíj (CORDURA® Eco Fabric) * A CORDURA® az INVITSA védjegye a tartós szövetekre vonatkozóan. Felépítés:Ütésálló Vízállóság:200 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:145-215 mm Világ idő:Világidő 31 időzóna (48 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be/ki, otthoni város/világidő városcsere Stopperóra:1/100 másodperces stopper Időzítő:Visszaszámláló Riasztás/óra jelzés:5 napi ébresztés (1 szundival) Óránkénti időjelzés Fény:LED lámpa (Super Illuminator) Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás Világos szín:LED: fehér Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció:Gomb működési hang be/ki