Paraméterek
| Márka | Casio |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Nemesacél |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj anyaga | Nemesacél |
| Szerkezet | Automata |
| Számlap színe | Ezüst |
| Kijelző | Analóg |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Főbb műszaki adatok | |
| Tok méret | 38 mm |
| Vastagság | 11,8 mm |
| Szerkezet | japán automata (kézi felhúzással is) |
| Járástartalék | ~42 óra |
| Üveg | zafír |
| Vízállóság | 10 bar (100 m) |
| Kijelzés | analóg, dátum funkció |
| Anyag | rozsdamentes acél tok és szíj |
| Pontosság | kb. -20 / +40 mp/nap |
Hasonló termékek
ECB-40MU-1AER Casio Edifice Férfi karóra - EDIFICE MUGEN EDITION
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Miért válaszd ezt a modellt?
Automata szerkezet (elem nélkül) – a csukló mozgása működteti Kb. 42 órás járástartalék – stabil működés akár több napig
Zafírüveg – kiemelkedő karcállóság a hosszú élettartamért
Áttetsző hátlap – betekintés a mechanikus szerkezet működésébe
Rozsdamentes acél tok és szíj – tartós, prémium kivitel 100 méter vízállóság – mindennapi használatra is ideális