Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Napelemes |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Üveg anyaga | Zafír kristályüveg |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Dupla LED világítás | LED fény a számlap számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) +LED háttérvilágítás a digitális kijelző számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítás időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) |
| Zafír Kristályüveg | A zafír kristályüveg a hétköznapi használat során szinte nem karcolódik |
| 10 BAR nyomásig vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. |
| Solar funkció | Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 6 hónapig is működőképes. |
| Mobil link | (vezeték nélküli összekapcsolás Bluetooth® használatával) |
| Mutató korrekció | A gombnyomásra, a mutatók mozognak, és lehetővé teszik a stopper és a dátum szabad láthatóságát. |
| Világidő | 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be / ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város / világidő város cseréje |
| Bluetooth | Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány |
| 1/100 másodperces stopper | Mérési kapacitás 24 óra |
| Tok anyaga | A tok acélból készült |
| Szíj anyaga | A szíj acélból készült, Egygombos, háromszoros kapocs |
| Visszaszámláló | Idõmérõ egység:1 másodperc. Visszaszámlálási tartomány:60 perc |
| Világidő | Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. |
| 5 egymástól független napi ébresztés | Az órán 5 ébresztési időpontot állíthat be. |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Óránkénti időjelzés | Van |
| Akkumulátor töltöttségi szint jelző | Van |
| 12/24-órás formátum | Van |
| A gomb működési hangja | be / ki |
| A hangjelzés be- és kikapcsolása | Van |
| Napi kijelzés | (a hét napjai hat nyelven választhatók) |
| INVERZ SZÁMLAP | Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. |
| A tok mérete | 50 × 46 × 9,8 mm |
| Teljes súly | 138 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Youtube videók
Hasonló termékek
A1000MGN-9ER Casio Vintage Unisex karóra- cserélhető szíjjal
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Dupla LED világítás: LED fény a számlap számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) +LED háttérvilágítás a digitális kijelző számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítás időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) Zafír Kristályüveg: A zafír kristályüveg a hétköznapi használat során szinte nem karcolódik 10 BAR nyomásig vízálló: Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. Solar funkció: Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 6 hónapig is működőképes. Mobil link: (vezeték nélküli összekapcsolás Bluetooth® használatával) Mutató korrekció: A gombnyomásra, a mutatók mozognak, és lehetővé teszik a stopper és a dátum szabad láthatóságát. Világidő: 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be / ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város / világidő város cseréje Bluetooth: Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány 1/100 másodperces stopper: Mérési kapacitás 24 óra Tok anyaga: A tok acélból készült Szíj anyaga: A szíj acélból készült, Egygombos, háromszoros kapocs Visszaszámláló: Idõmérõ egység: 1 másodperc. Visszaszámlálási tartomány: 60 perc Világidő: Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. 5 egymástól független napi ébresztés: Az órán 5 ébresztési időpontot állíthat be. Teljesen automatikus naptár: Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. Óránkénti időjelzés: Van Akkumulátor töltöttségi szint jelző: Van 12/24-órás formátum: Van A gomb működési hangja: be / ki A hangjelzés be- és kikapcsolása: Van Napi kijelzés: (a hét napjai hat nyelven választhatók) INVERZ SZÁMLAP: Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. A tok mérete: 50 × 46 × 9,8 mm Teljes súly: 138 g Csomagolás: Gyári doboz