Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Napelemes |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Dupla LED világítás | LED fény a számlap számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) +LED háttérvilágítás a digitális kijelző számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítás időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) |
| 10 BAR nyomásig vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. |
| Solar funkció | Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 6 hónapig is működőképes. |
| Energiatakarékos funkció | Energiatakarékosság (a kijelző elsötétül az energiatakarékosság érdekében, ha az órát sötétben hagyják) |
| Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés | Van |
| Akkumulátor töltöttségi szint jelző | Van |
| Üzemidő | kb. akkumulátor üzemidő:7 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő normál használat mellett, töltés után fény nélkül) 18 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő teljes sötétben tárolva, teljes töltés után bekapcsolt energiatakarékos funkcióval) |
| Mobil link | (vezeték nélküli összekapcsolás Bluetooth® használatával) |
| Mutató korrekció | A gombnyomásra, a mutatók mozognak, és lehetővé teszik a stopper és a dátum szabad láthatóságát. |
| Világidő | 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be / ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város / világidő város cseréje |
| Bluetooth | Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány |
| Mobil kapcsolat | (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával) |
| App csatlakozási funkciók Automatikus időbeállítás, Egyszerű órabeállítás, Világidő szerint körülbelül 300 város, Stopper adatátvitel, dő és hely, | |
| INVERZ SZÁMLAP | Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. |
| A tok mérete | 51 × 47.8 × 10.8 mm |
| Teljes súly | 62 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Hasonló termékek
Leírás
Dupla LED világítás: LED fény a számlap számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) +LED háttérvilágítás a digitális kijelző számára (Auto LED fény, Szuper megvilágító, választható megvilágítás időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) 10 BAR nyomásig vízálló: Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. Solar funkció: Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 6 hónapig is működőképes. Energiatakarékos funkció:Energiatakarékosság (a kijelző elsötétül az energiatakarékosság érdekében, ha az órát sötétben hagyják) Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés: Van Akkumulátor töltöttségi szint jelző: Van Üzemidő: kb. akkumulátor üzemidő: 7 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő normál használat mellett, töltés után fény nélkül) 18 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő teljes sötétben tárolva, teljes töltés után bekapcsolt energiatakarékos funkcióval) Mobil link: (vezeték nélküli összekapcsolás Bluetooth® használatával) Mutató korrekció: A gombnyomásra, a mutatók mozognak, és lehetővé teszik a stopper és a dátum szabad láthatóságát. Világidő: 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), nyári időszámítás be / ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város / világidő város cseréje Bluetooth: Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány Mobil kapcsolat: (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával) App csatlakozási funkciók Automatikus időbeállítás, Egyszerű órabeállítás, Világidő szerint körülbelül 300 város, Stopper adatátvitel, dő és hely, INVERZ SZÁMLAP: Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. A tok mérete:51 × 47.8 × 10.8 mm Teljes súly: 62 g Csomagolás: Gyári doboz