Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Szürke |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fehér |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Szürke |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tudnivaló | Oszd meg a tél csillogását szeretteiddel – a 2023-as Seasonal Collection színes órapárja, amely számos dizájnban kapható, amelyek tökéletesek a hétköznapi összeállításokhoz. A G-SHOCK és a BABY-G együtt ünnepelheti a sokszínűséget hat modellel, számos vidám színben, méretben és kivitelben. Legyen szó szerelmesekről, jó barátokról, szülőről és gyermekről vagy testvérekről – bármilyen kapcsolatod is legyen, fejezd ki szeretetedet egy hozzáillő órakészlettel neked és különleges személyednek. Ezek a párosított órák párásodással bevont számlappal vannak ellátva a hat fémszín egyikében, amelyeket a téli ünnepek csillogó díszei és fényei ihlettek. A G-SHOCK tárcsára nyomtatott WR20BAR és a BABY-G tárcsára nyomtatott WR10BAR 200, illetve 100 méteres vízállóságot jelezve az ünnepi ajándékok szalagját idéző betűtípust használnak. Mindkét óra hátlapján egy eredeti Seasonal Pair Collection kötéldizájn van gravírozva, amely a szerelmi kötelékeket szimbolizálja. Válaszd ki a kedvenc párodat – a népszerű nyolcszögletű GA-2100-at és kisebbik társát, a GMA-2100-at; a fémbevonatú GM-2100 és kisebbik társa, a GM-S2100; vagy a GA-110, amely egy feltűnő méretű, finoman részletezett alkatrészekből álló tárcsát és BABY-G megfelelőjét, a BA-110-et tartalmazza. |
| Kompatibilis szalagméret | 145-215 mm |
| Dupla LED | LED (Super megvilágító, választható megvilágítási időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc),és LED háttérvilágítás a digitális kijelzőn (Super megvilágító, választható megvilágítási időtartama (1,5 másodperc vagy 3 másodperc) |
| Fokozottan ütés- és rezgésálló tokozás | Az óra tokozása fokozottan ellenáll az ütésnek és a rázásnak. |
| 1/100 stopper 1 részidővel | A mérési egység 1/100 másodperc, maximális mérési idő 24 óra . |
| Visszaszámláló riasztás | Maximum 24 óra visszaszámlálandó időtartam. |
| Világidő | Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. |
| 5 egymástól független napi ébresztés ismétléssel | Az órán több, egymástól független ébresztési időpontot állíthat be. Az ébresztési időpontok elérésekor az óra jelez. |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek sőt még a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Nap neve jelzése | A kijelzőn megjelenik a nap angol nyelvű rövidítése. |
| Óránkénti időjelzés | Van |
| Várható elemélettartam | 3év |
| Kristályüveg | Az edzett kristályüveg kevésbé karcolódik. |
| Műanyag / Acél tokozás | Az óra tokja kombinált |
| 20 BAR nyomásig fokozottan vízálló | Az óra 20 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, sőt vizisportokhoz is használható. |
| Műanyag szíj | Az óra szíja műanyagból készül. |
| Tok mérete | 49,3 × 44,4 × 11,8 mm |
| Teljes súly | 72 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt