Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Négyzet alakú |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Átlátszó |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Átlátszó |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Info | Fejezze ki magát a G-SHOCK 40. jubileumi Clear Remix termékcsaládjával – a népszerű G-SHOCK dizájnokat átlátszó alkatrészekkel dekonstruálták az eddigi legtisztább megjelenés érdekében. A szíj, a tok, a számlap, az LCD és a gombok átlátszó anyagai betekintést nyújtanak a kulisszák mögé a G jelzéssel és a G-SHOCK logóval ellátott modul alapfelületére. A tok hátlapján az Eric Haze által tervezett 40. logó látható, a szalaghurok pedig négy csillaggal van gravírozva, ezzel a különleges évfordulóval. Ezek a részletek és az átlátszó üvegszál-diamidból készült tok első alkalommal történő használata egyedülálló dizájnt eredményez, amely méltó egy kivételes, limitált kiadású G-SHOCK-hoz |
| 20 BAR fokozottan vízálló | Az óra 20 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, sőt vízi sportokhoz is használható. |
| Stopper funkció | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:00'00''00~59'59''99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) Mérőegység:1/ 100 másodperc (az első 60 percben) 1 másodperc (60 perc után) Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Riasztás/óra jelzés | Van |
| Visszaszámláló Mértékegység | 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya:1 perctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) Egyéb:Automatikus ismétlés |
| Óránkénti időjelzés | Többfunkciós riasztás |
| Elektrolumineszcens háttérvilágítás | Van |
| Fokozottan ütés- és rezgésálló tokozás | Az óra fokozottan ellenáll az ütéseknek és rázkódásnak. |
| 12/24 órás kijelző | Az időt a digitális kijelzőn 12 és 24 órás formátumban is megjelenítheti |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Fényriasztás | Ébresztés, visszaszámlálás esetén a hangjelzést villogó fény kíséri. |
| Üveg anyaga | Ásványi üveg |
| Hátlap | Csavaros zár |
| Kompatibilis szalagméret | 145-205 mm |
| Elem várható élettartalma | 2 év |
| Tok / előlap anyaga | Rozsdamentes acél / Műanyag |
| Szíj | Műanyag szíj, Bioalapú gyanta szalag |
| Súly | 78 g |
| Méret | 48,9 × 42,8 × 13,8 mm |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
A1000MGN-9ER Casio Vintage Unisex karóra- cserélhető szíjjal
Beérkezésről kérjen értesítést!