Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Négyzet alakú |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Kék |
| Kijelző | Digitális |
| Üveg anyaga | Zafír kristályüveg |
| Ébresztés | Napi ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Naptárszerkezet | Automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| 1/100 stopper 1 részidővel | A mérési egység 1/100 másodperc, a maximális mérési idő 60 perc |
| Napi ébresztés | Az óra minden nap a beállított ébresztési időpont elérésekor jelez. Órajelzés is bekapcsolható, ekkor minden egész órakor az óra jelez |
| Automatikus naptár | Az óra a hónapoknak megfelelően lépteti a napot. Utánállítást csakis 4 évente, szökőévekben igénye. |
| Nap neve jelzése | A kijelzőn megjelenik a nap angol nyelvű rövidítése. |
| 12/24 órás formátum | Van |
| Rendszeres időmérés | óra, perc, másodperc, délután, dátum, nap |
| Várható elemélettartam | 3 év |
| LED-es világítás | Az óra gombnyomásra a kisméretű LED ( fénykibocsájtó dióda ) segítségével oldalról megvilágítja a kijelzőt |
| Üveg | Zafír üveg |
| Nemesacél tokozás | Az óra tokja nemesacélból készült tokozású. |
| Cseppálló tokozás | Az óra a fröccsenő víz ellen védett, de úszni, fürdeni nem szabad az órában. |
| Nemesacél fémcsat | Az óra csatja rozsdamentes acélból készül. |
| Nyitáskönnyített csatközép | Az óracsat nyitását a csatközép két oldalán található gomb nyomásával könnyedén elvégezheti. |
| Méretek | 39,6 × 38 × 7,3 mm |
| Súly | 85 g |
| Felületkezelés | Fekete ion bevonatú tok, Fekete ion bevonatú szalag |
| Kompatibilis szíj méret | 150-205 mm |
| Súly | 99 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
DW-D5600TD-3ER Casio G-Shock Férfi karóra -TimeDistortion limitált kiadás
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
1/100 stopper 1 részidővel: A mérési egység 1/100 másodperc, a maximális mérési idő 60 perc Napi ébresztés: Az óra minden nap a beállított ébresztési időpont elérésekor jelez. Órajelzés is bekapcsolható, ekkor minden egész órakor az óra jelez Automatikus naptár: Az óra a hónapoknak megfelelően lépteti a napot. Utánállítást csakis 4 évente, szökőévekben igénye. Nap neve jelzése: A kijelzőn megjelenik a nap angol nyelvű rövidítése. 12/24 órás formátum: Van Rendszeres időmérés: óra, perc, másodperc, délután, dátum, nap Várható elemélettartam: 3 év LED-es világítás: Az óra gombnyomásra a kisméretű LED ( fénykibocsájtó dióda ) segítségével oldalról megvilágítja a kijelzőt Üveg: Zafír üveg Nemesacél tokozás: Az óra tokja nemesacélból készült tokozású. Cseppálló tokozás: Az óra a fröccsenő víz ellen védett, de úszni, fürdeni nem szabad az órában. Nemesacél fémcsat: Az óra csatja rozsdamentes acélból készül. Nyitáskönnyített csatközép: Az óracsat nyitását a csatközép két oldalán található gomb nyomásával könnyedén elvégezheti. Méretek:39,6 × 38 × 7,3 mm Súly: 85 g Felületkezelés: Fekete ion bevonatú tok, Fekete ion bevonatú szalag Kompatibilis szíj méret: 150-205 mm Súly: 99 g Csomagolás: Gyári doboz