Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 5 BAR - 50 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Szövet |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Analóg |
| Naptárszerkezet | Mechanikus naptár |
| Info | Induljon ki és kalandozz az egyre népszerűbb MDV-107 kialakításával, egy kisebb, kompaktabb változattal. Ez a sportos időmérő egyirányban forgatható kerettel egészíti ki a klasszikus óra, perc és használt dizájnt. |
| Ásványi üveg | Igen |
| A keret jellemzői | Visszafordításgátló előlap |
| Kompatibilis szalagméret | 145-215 mm |
| Vízállóság | 50 méteres vízállóság |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél / alumínium |
| Rendszeres időmérés | Analóg:3 kéz (óra, perc, másodperc) |
| Dátum megjelenítése | Van |
| Szíj | Szövet |
| Várható elem élettartam | 3év |
| Méret | 42 × 38,5 × 10,4 mm |
| Súly | 56 g |
| Csomagolás | Gyári |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt