Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Szögletes |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Napelemes |
| Számlap színe | Fehér |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Igen |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 49,3 × 44,4 × 11,9 mm |
| Súly | 72 g |
| Tok és előlap anyaga | műanyag (bioalapú) / rozsdamentes acél |
| Szíj | bioalapú műanyag szíj |
| Felépítés | ütésálló |
| Vízállóság | 200 méteres vízállóság |
| Tápellátás és akkumulátor élettartam | Tough Solar (napenergiával működő) |
| Smartphone Link funkció | Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
| Világ idő | világidő 38 időzóna, automatikus nyári idő (DST) váltás, otthoni város/világidő városcsere |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési módok:Eltelt idő, kör/részidő |
| Időzítő | Visszaszámláló (mértékegység:1 másodperc, visszaszámlálási tartomány:60 perc) |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás |
| Fény | Dupla LED lámpa, LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz |
| Megvilágítás színe | LED:fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
| Futási idő/akkumulátor üzemidő | 7 hónap újratölthető akkumulátorral |
| Pontosság | Pontosság:±15 másodperc havonta Más funkciók:Kézváltás funkció |