Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Info | Fordítsa el a fejét, és ragadja meg a figyelmet egy masszív, merész, szemet gyönyörködtető fekete-sárga színvilággal büszkélkedő órával. A strapabíró, mégis stílusos kialakítások alapfeketét tartalmaznak, sürgősségi mentésekhez és biztonsági táblákhoz használt élénksárga árnyalatokkal. Menő, sokoldalú megjelenés, amely az alkalmi és a munkastílusokat is kiegészíti. Válasszon öt modell közül:a GA-B001 Bluetooth®-kapcsolattal; a GW-B5600 Bluetooth®-kapcsolattal és rádióvezérléssel; a GA-B2100 Bluetooth®-kapcsolattal és napelemes töltéssel; a nagy tok GA-100; vagy a GA-700 elülső gombos kialakítással. |
| Smartphone Link funkció | Mobil kapcsolat (Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth® használatával) |
| App csatlakozási funkció | Automatikus időbeállítás, Egyszerű órabeállítás Világidő szerint körülbelül 300 város Alkalmazásinformációk dő és hely Telefonkereső |
| Világidő | Világidő 38 időzóna (38 város + koordinált univerzális idő), városkód kijelzés, városnév kijelzés, nyári időszámítás be/ki, automatikus nyári időszámítás (DST) váltás, otthoni város/világidő városcsere |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:00'00"00~59'59"99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) Mértékegység:1/100 másodperc (az első 60 percben) 1 másodperc (60 perc után) Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Visszaszámláló | Mértékegység:1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya:1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás |
| Óránkénti időjelzés | Van |
| Dupla LED lámpa | LED lámpa Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) |
| 5 egymástól független napi ébresztés ismétléssel | Az órán több, egymástól független ébresztési időpontot állíthat be. Az ébresztési időpontok elérésekor az óra jelez. |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek sőt még a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Némítás funkció | Van |
| Gomb működési hang be/ki | Igen |
| Más funkciók | (A mutatók elmozdulnak az útból, hogy akadálytalanul lássák a digitális kijelző tartalmát.) |
| 12/24 órás formátum | Van |
| Dátum/hónap kijelző csere | Van |
| Napi kijelzés (a hét napjai hat nyelven választhatók) | Van |
| Rendszeres időmérés | Analóg:2 mutató (óra, perc (a mutató 20 másodpercenként mozog)), 1 tárcsa (mód) Digitális:óra, perc, másodperc, délután, dátum, nap |
| Kristályüveg | Az edzett kristályüveg kevésbé karcolódik. |
| Kompatibilis szalagméreg | 145-215 mm |
| 20 BAR nyomásig fokozottan vízálló | Az óra 20 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, sőt vizisportokhoz is használható. |
| Műanyag szíj | Az óra szíja műanyagból készül. |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 42,5 × 46 × 13,8 mm |
| Súly | 51 g |
| Tok és előlap anyaga | :szén / gyanta |
| Ütésálló | Carbon Core Guard szerkezet |
| Elem várható élettartam | 3 év |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt