Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Zöld |
| Kijelző | Analóg |
| Naptárszerkezet | Mechanikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 48,5 × 43,8 × 11,6 mm |
| Súly | 149 g |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szíj | Rozsdamentes acél szíj, egyérintéses 3-szoros kapocs |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Tápellátás és akkumulátor élettartam | kb. akkumulátor élettartama 2 év SR920SW esetén |
| Üveg | Ásványi üveg Hátlap:Csavaros zár vissza |
| Kompatibilis szíjméret | 150-205 mm |
| Stopperóra | 1/10 másodperces stopper (mérési kapacitás- 59'59,9'', mérési módok - eltelt idő, részidő, 1-2.) |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):48,5 × 43,8 × 11,6 mm Súly:149 g Tok és előlap anyaga:Rozsdamentes acél Szíj:Rozsdamentes acél szíj, egyérintéses 3-szoros kapocs Vízállóság:100 méteres vízállóság Tápellátás és akkumulátor élettartam:kb. akkumulátor élettartama 2 év SR920SW esetén Üveg:Ásványi üveg Hátlap:Csavaros zár vissza Kompatibilis szíjméret:150-205 mm Stopperóra:1/10 másodperces stopper (mérési kapacitás- 59'59,9'', mérési módok - eltelt idő, részidő, 1-2.)