Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Bőr |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Telefonszám memória | Van |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 49,5 × 45,5 × 13,7 mm |
| Súly | 141 g |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szíj | Rozsdamentes acél szíj Egyérintéses 3-szoros kapocs |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 150-205 mm |
| Világ idő | Világidő 29 időzóna (30 város), nyári időszámítás be/ki |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:23:59'59.99'' Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Időzítő | Visszaszámláló Mértékegység:1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra |
| Riasztás/óra jelzés | 3 napi ébresztés (1 szundival) |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):49,5 × 45,5 × 13,7 mm Súly:141 g Tok és előlap anyaga:Rozsdamentes acél Szíj:Rozsdamentes acél szíj Egyérintéses 3-szoros kapocs Vízállóság:100 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:150-205 mm Világ idő:Világidő 29 időzóna (30 város), nyári időszámítás be/ki Stopperóra:1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 23:59'59.99'' Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2. Időzítő:Visszaszámláló Mértékegység: 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány: 24 óra Riasztás/óra jelzés:3 napi ébresztés (1 szundival) Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig)