Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Négyzet alakú |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Napi ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 42,8 × 39 × 14,7 mm |
| Súly | 33 g |
| Tok és előlap anyaga | Műanyag Tartozék:Speciális tartó pánttal |
| Szíj | Műanyag Szíj |
| Felépítés | Ütésálló |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 125-180 mm |
| Világ idő | 29 időzóna (30 város), nyári időszámítás be/ki |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás |
| Fény | LED háttérvilágítás (Super Illuminator) |
| A megvilágítás időtartama | 2 másodperc |
| Megvilágítás színe | Fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Hang be/ki |
| Tartozék | Speciális tartó pánttal |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):42,8 × 39 × 14,7 mm Súly:33 g Tok és előlap anyaga:Műanyag Tartozék: Speciális tartó pánttal Szíj:Műanyag Szíj Felépítés:Ütésálló Vízállóság:100 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:125-180 mm Világ idő:29 időzóna (30 város), nyári időszámítás be/ki Stopperóra:1/100 másodperces stopper Riasztás/óra jelzés:5 napi riasztás Fény:LED háttérvilágítás (Super Illuminator) A megvilágítás időtartama:2 másodperc Megvilágítás színe:Fehér Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció:Hang be/ki Tartozék: Speciális tartó pánttal