Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Szögletes |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Van |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 46 × 40,2 × 11,2 mm |
| Súly | 40 g |
| Tok és előlap anyaga | Gyanta / Bio-alapú műanyag |
| Szíj | Bioalapú műanyag szíj |
| Felépítés | Ütésálló |
| Vízállóság | 200 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 145-190 mm |
| Világ idő | Világidő 31 időzóna (48 város + koordinált egyetemes idő), nyári időszámítás be/ki |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper |
| Időzítő | Visszaszámláló |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás Óránkénti időjelzés |
| Fény | Dupla LED lámpa LED lámpa arcra (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) |
| Világos szín | LED:fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):46 × 40,2 × 11,2 mm Súly:40 g Tok és előlap anyaga:Gyanta / Bio-alapú műanyag Szíj:Bioalapú műanyag szíj Felépítés:Ütésálló Vízállóság:200 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:145-190 mm Világ idő:Világidő 31 időzóna (48 város + koordinált egyetemes idő), nyári időszámítás be/ki Stopperóra:1/100 másodperces stopper Időzítő:Visszaszámláló Riasztás/óra jelzés:5 napi riasztás Óránkénti időjelzés Fény:Dupla LED lámpa LED lámpa arcra (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Szuper megvilágító, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) Világos szín:LED: fehér Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció:Gomb működési hang be/ki