Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 20 BAR - 200 méter vagy több |
| Tok színe | Fehér |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Fehér |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Számlap színe | Fehér |
| Kijelző | Ana-digi |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 45,4 × 42,1 × 11,6 mm |
| Súly | 49 g |
| Tok és előlap anyaga | Műanyag |
| Szíj | Műanyag Szíj |
| Felépítés | Ütésálló |
| Vízállóság | 200 méteres vízállóság |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
| Világ idő | Világidő 31 időzóna |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper |
| Mérési kapacitás | 00'00''00~59'59''99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után) |
| Mérési módok | Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Időzítő | Visszaszámláló |
| Visszaszámlálási tartomány | 24 óra |
| Riasztás/óra jelzés | 5 napi riasztás |
| Fény | Dupla LED lámpa |
| Megvilágítás színe | fehér |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):45,4 × 42,1 × 11,6 mm Súly:49 g Tok és előlap anyaga:Műanyag Szíj:Műanyag Szíj Felépítés:Ütésálló Vízállóság:200 méteres vízállóság Üveg:Ásványi üveg Kompatibilis szíjméret:145-215 mm Világ idő:Világidő 31 időzóna Stopperóra:1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 00'00''00~59'59''99 (az első 60 percben) 1:00'00~23:59'59 (60 perc után Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2. Időzítő:Visszaszámláló Visszaszámlálási tartomány: 24 óra Riasztás/óra jelzés:5 napi riasztás Fény:Dupla LED lámpa Megvilágítás színe:fehér Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció:Gomb működési hang be/ki