Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Fém |
| Szíj anyaga | Fém |
| Számlap színe | Kék |
| Kijelző | Analóg |
| Üveg anyaga | Zafír kristályüveg |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 46,5 × 42,6 × 9 mm |
| Súly | 53 g |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szíj | Kemény bőrszíj |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Tápellátás és akkumulátor élettartam | kb. akkumulátor élettartama 3 év SR920SW esetén |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Hátlap | Csavaros zár vissza |
| Felületkezelés | Rózsaszín arany ion bevonatú tok |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):46,5 × 42,6 × 9 mm Súly:53 g Tok és előlap anyaga:Rozsdamentes acél Szíj:Kemény bőrszíj Vízállóság:100 méteres vízállóság Tápellátás és akkumulátor élettartam:kb. akkumulátor élettartama 3 év SR920SW esetén Üveg:Ásványi üveg Hátlap:Csavaros zár vissza Felületkezelés:Rózsaszín arany ion bevonatú tok Kompatibilis szíjméret:145-215 mm