Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Ezüst |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Kék |
| Kijelző | Ana-digi |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Bluetooth | Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány |
| Smartphone Link | Mobil kapcsolat (Automatikus csatlakozás, vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth®-on keresztül) |
| App csatlakozási funkció | Automatikus időbeállítás, Egyszerű órabeállítás, Világidő körülbelül 300 város, Stopper adatátvitel, Időzítő ütemezése, Telefonkereső |
| Világidő | Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. |
| 5 egymástól független napi ébresztés | Az órán 5 ébresztési időpontot állíthat be. |
| 1/1000 stopper | A mérési egység 1/1000mp, maximális mérési idő 24 óra . |
| Célidő | Az órán a mérés megkezdése előtt beállíthatja a célidőt. Mérés közben a célidő elérésekor az óra hanggal jelez. ) Mérési módok:Eltelt idő, köridő |
| Visszaszámláló Mértékegység | 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány:24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya:1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) |
| Dupla LED lámpa | LED lámpa (Auto LED lámpa, Super illuminator, választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Auto LED fény, Super illuminator, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc ill. 3 másodperc), utánvilágítás) |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Merülő elem figyelmeztetés | Ha az elem feszültsége lecsökken az óra figyelmeztető jelzést ad. |
| Óránkénti időjelzés | Van |
| Edzett kristályüveg | Az edzett kristályüveg kevésbé karcolódik. |
| Nap neve jelzése | A kijelzőn megjelenik a nap angol nyelvű rövidítése. |
| INVERZ SZÁMLAP | Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. |
| Nemesacél tokozás | A tok nemesacélból készült. |
| 10 BAR nyomásig vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. |
| Nemesacél fémcsat tömör szemekből | Az óra csatja tartós nemesacélból készült, ami tömör szemekből áll. |
| Gomb működési hang | be/ki |
| Nyitáskönnyített csatközép | A csat nyitása a csatközép két oldalán található gomb nyomásával könnyebbé válik. |
| Elem várható működési ideje | 2 év |
| Akadálytalan betekintés funkció | (A mutatók elmozdulnak az útból, hogy akadálytalanul lássák a digitális kijelző tartalmát.) |
| Repülőgép üzemmód | Van |
| 12/24 órás formátum | Van |
| Hangjelzés be- és kikapcsolása | Van |
| Dátum/hónap kijelző csere | Van |
| Rendszeres időmérés | Analóg:2 mutató (óra, perc (a mutató 20 másodpercenként mozog)), 1 tárcsa (minden módhoz kapcsolva) Digitális:óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap |
| Méretek | 52,3 × 48,7 × 12,9 mm |
| Súly | 148 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Hasonló termékek
Leírás
Bluetooth: Bluetooth ® alacsony energiaigénnyel, akár 2 m jeltartomány Smartphone Link : Mobil kapcsolat (Automatikus csatlakozás, vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth®-on keresztül) App csatlakozási funkció: Automatikus időbeállítás, Egyszerű órabeállítás, Világidő körülbelül 300 város, Stopper adatátvitel, Időzítő ütemezése, Telefonkereső Világidő: Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. 5 egymástól független napi ébresztés: Az órán 5 ébresztési időpontot állíthat be. 1/1000 stopper: A mérési egység 1/1000mp, maximális mérési idő 24 óra . Célidő: Az órán a mérés megkezdése előtt beállíthatja a célidőt. Mérés közben a célidő elérésekor az óra hanggal jelez. ) Mérési módok: Eltelt idő, köridő Visszaszámláló Mértékegység: 1 másodperc Visszaszámlálási tartomány: 24 óra A visszaszámlálás kezdési idejének beállítási tartománya: 1 másodperctől 24 óráig (1 másodperces lépésekben, 1 perces lépésekben és 1 órás lépésekben) Dupla LED lámpa: LED lámpa (Auto LED lámpa, Super illuminator, választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás) LED háttérvilágítás a digitális kijelzőhöz (Auto LED fény, Super illuminator, választható megvilágítási időtartam (1,5 másodperc ill. 3 másodperc), utánvilágítás) Teljesen automatikus naptár: Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. Merülő elem figyelmeztetés: Ha az elem feszültsége lecsökken az óra figyelmeztető jelzést ad. Óránkénti időjelzés: Van Edzett kristályüveg: Az edzett kristályüveg kevésbé karcolódik. Nap neve jelzése:A kijelzőn megjelenik a nap angol nyelvű rövidítése. INVERZ SZÁMLAP: Az óra digitális kijelzőjén a számok sötét alapon inverz kijelzéssel jelennek meg. Nemesacél tokozás: A tok nemesacélból készült. 10 BAR nyomásig vízálló: Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában. Nemesacél fémcsat tömör szemekből: Az óra csatja tartós nemesacélból készült, ami tömör szemekből áll. Gomb működési hang: be/ki Nyitáskönnyített csatközép:A csat nyitása a csatközép két oldalán található gomb nyomásával könnyebbé válik. Elem várható működési ideje: 2 év Akadálytalan betekintés funkció: (A mutatók elmozdulnak az útból, hogy akadálytalanul lássák a digitális kijelző tartalmát.) Repülőgép üzemmód: Van 12/24 órás formátum: Van Hangjelzés be- és kikapcsolása:Van Dátum/hónap kijelző csere: Van Rendszeres időmérés: Analóg: 2 mutató (óra, perc (a mutató 20 másodpercenként mozog)), 1 tárcsa (minden módhoz kapcsolva) Digitális: óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap Méretek: 52,3 × 48,7 × 12,9 mm Súly: 148 g Csomagolás: Gyári doboz