Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Szögletes |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Barna |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Barna |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Van |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Holdfázis és/vagy ár-apály kijelzés | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 52,5 × 48,6 × 15,2 mm |
| Súly | 48 g |
| Tok és előlap anyaga | Műanyag |
| Szíj | Műanyag Szíj |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Üveg | Műanyag üveg |
| Kompatibilis szíjméret | 145-215 mm |
| Világ idő | Kettös idö |
| Holdadatok | Holdadatok (egy adott dátum holdkora, holdfázis-grafikon) Árapály grafikon Árapály grafikon (dagályszint a megadott dátumhoz és időponthoz) |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:23:59'59.99'' Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Időzítő | Visszaszámláló |
| Riasztás/óra jelzés | Többfunkciós riasztások 3 független többfunkciós riasztás (2 egyszeri riasztás és 1 szundi/egyszeri riasztás) |
| Fény | LED háttérvilágítás Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás |
| Világos szín | LED:borostyánsárga |
| Naptár | Teljes automatikus naptár (2099-ig) |
| Némítás funkció | Gomb működési hang be/ki |
Hasonló termékek
Casio Standard AE-1000W-1B Casio Standard Férfi karóra
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):52,5 × 48,6 × 15,2 mm Súly:48 g Tok és előlap anyaga:Műanyag Szíj:Műanyag Szíj Vízállóság:100 méteres vízállóság Üveg:Műanyag üveg Kompatibilis szíjméret:145-215 mm Világ idő:Kettös idö Holdadatok:Holdadatok (egy adott dátum holdkora, holdfázis-grafikon) Árapály grafikon Árapály grafikon (dagályszint a megadott dátumhoz és időponthoz) Stopperóra:1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás: 23:59'59.99'' Mérési módok: Eltelt idő, részidő, 1-2. Időzítő:Visszaszámláló Riasztás/óra jelzés:Többfunkciós riasztások 3 független többfunkciós riasztás (2 egyszeri riasztás és 1 szundi/egyszeri riasztás) Fény:LED háttérvilágítás Választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás Világos szín:LED: borostyánsárga Naptár:Teljes automatikus naptár (2099-ig) Némítás funkció:Gomb működési hang be/ki