Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Zöld |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Zöld |
| Szíj anyaga | Titánium |
| Szerkezet | Napelemes |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Kombinált ébresztés |
| Megvilágítás | Van |
| Visszaszámláló | Van |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Hőmérő és/vagy légnyomásmérő | Mindkettő |
| Stopper | Stopper funkció |
| Mélység- és/vagy magasságmérő | Magasságmérő |
| Iránytű | Van |
| Tok/előlap anyaga | Biomassza műanyag |
| Szíj anyaga | Titán szalag, rozsdamentes acél csat |
| Alacsony hőmérsékleten ellenálló (-10℃/14℉) | Igen |
| Ásványi üveg | Az ásványi üveg kevésbé karcolódik |
| 10 BAR nyomásig vízálló | Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni lehet az órában. |
| Solar funkció | Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 5 hónapig is működőképes. |
| Egyszerű, digitális iránytű | Egy gomb megnyomásával a kijelzőn megjelenik egy szimulált iránytű, amelyről leolvasható az északi irány, valamint megjelennek a fő égtájak is. A készülék megmutatja az északi iránytól való eltérést is, fokokban kifejezve. |
| Magasságmérő | Az óra a légnyomás alapján határozza meg a tengerszint feletti magasságot. Az óra a betáplált ISA ( International Standard Atmosphere ) adatokat használja, de viszonyítási magasság is beállítható. |
| Barometer | Az óra kijelzőjén látható az aktuális légnyomás. |
| Hőmérő | Az óra kijelzi az aktuális hőmérsékletet. Mérési tartomány:-10/+60°C |
| 1/10 stopper | A mérési egység 1/10 másodperc, a maximális mérési idő 1000 óra. |
| Egyszeri visszaszámlálás | Maximum 24 óra visszaszámlálandó időtartam. A nulla elérésekor az óra hanggal jelez. |
| Világidő | Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. |
| 5 egymástól független napi ébresztés ismétléssel | Az órán több, egymástól független ébresztési időpontot állíthat be. Az ébresztési időpontok elérésekor az óra jelez. |
| Akkumulátor szint kijelző | Van |
| Energiatakarékosság | A kijelző elsötétül, hogy energiát takarítson meg, |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Napkelte, napnyugta idő kijelzése | Napkelte és napnyugta időpontja adott dátumhoz, nappali fénymutatók |
| LED háttérvilágítás | (Super Illuminator) Teljesen automatikus LED világítás, választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás |
| Kompatibilis szíj méret | 145-215 mm |
| Energiatakarékos funkció | Energiatakarékosság (a kijelző elsötétül az energiatakarékosság érdekében, ha az órát sötétben hagyják) |
| Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés | Van |
| Elem töltöttségi szint jelző | Van |
| Akkumulátor üzemidő | 7 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő normál használat mellett, töltés után fény nélkül) 27 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő teljes sötétben, teljes töltés után bekapcsolt energiatakarékos funkcióval) |
| Más funkciók | 12/24 órás formátum |
| Rendszeres időmérés | óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap |
| Duplex LC kijelző | |
| Méretek | 54,7 × 51,7 × 15,1 mm |
| Súly | 87 g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
GBD-H2000-1BER CASIO G-Shock G-Squad Pulzusmérős Férfi karóra
166.990 Ft
Beérkezésről kérjen értesítést!
GBD-H2000-2ER CASIO G-Shock G-Squad Pulzusmérős Férfi karóra
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
Tok/előlap anyaga: Biomassza műanyag Szíj anyaga: Titán szalag, rozsdamentes acél csat Alacsony hőmérsékleten ellenálló (-10℃/14℉): Igen Ásványi üveg: Az ásványi üveg kevésbé karcolódik 10 BAR nyomásig vízálló: Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni lehet az órában. Solar funkció: Az óra beépített napelem segítségével működik, egyéb elem nem szükséges hozzá. Egy teljes feltöltés után akár 5 hónapig is működőképes. Egyszerű, digitális iránytű: Egy gomb megnyomásával a kijelzőn megjelenik egy szimulált iránytű, amelyről leolvasható az északi irány, valamint megjelennek a fő égtájak is. A készülék megmutatja az északi iránytól való eltérést is, fokokban kifejezve. Magasságmérő: Az óra a légnyomás alapján határozza meg a tengerszint feletti magasságot. Az óra a betáplált ISA ( International Standard Atmosphere ) adatokat használja, de viszonyítási magasság is beállítható. Barometer: Az óra kijelzőjén látható az aktuális légnyomás. Hőmérő: Az óra kijelzi az aktuális hőmérsékletet. Mérési tartomány:-10/+60°C 1/10 stopper: A mérési egység 1/10 másodperc, a maximális mérési idő 1000 óra. Egyszeri visszaszámlálás: Maximum 24 óra visszaszámlálandó időtartam. A nulla elérésekor az óra hanggal jelez. Világidő: Az óra kijelzi a világ nagyobb városainak, speciális területeinek pontos idejét. 5 egymástól független napi ébresztés ismétléssel: Az órán több, egymástól független ébresztési időpontot állíthat be. Az ébresztési időpontok elérésekor az óra jelez. Akkumulátor szint kijelző: Van Energiatakarékosság: A kijelző elsötétül, hogy energiát takarítson meg, Teljesen automatikus naptár: Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. Napkelte, napnyugta idő kijelzése: Napkelte és napnyugta időpontja adott dátumhoz, nappali fénymutatók LED háttérvilágítás: (Super Illuminator) Teljesen automatikus LED világítás, választható világítási időtartam (1,5 másodperc vagy 3 másodperc), utánvilágítás Kompatibilis szíj méret: 145-215 mm Energiatakarékos funkció: Energiatakarékosság (a kijelző elsötétül az energiatakarékosság érdekében, ha az órát sötétben hagyják) Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés: Van Elem töltöttségi szint jelző: Van Akkumulátor üzemidő: 7 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő normál használat mellett, töltés után fény nélkül) 27 hónap újratölthető akkumulátorral (üzemidő teljes sötétben, teljes töltés után bekapcsolt energiatakarékos funkcióval) Más funkciók: 12/24 órás formátum Rendszeres időmérés: óra, perc, másodperc, délután, hónap, dátum, nap Duplex LC kijelző Méretek: 54,7 × 51,7 × 15,1 mm Súly: 87 g Csomagolás: Gyári doboz