Hasonló termékek
Leírás
|
Digitális zongora
A billentyűk száma: 88 |
|
| Billentyű fajta | Kalapács mechanika |
| Ütés dinamika | Igen |
| Audio regiszter szám | 22 |
| Polifónia | 192 HANG |
| REVERB / CHORUS | 4 TÍPUS / 4 TÍPUS |
| Egyéb funkciók | HANGOLÁS ÉS TRANSZPONÁLÁS |
| PC csatlakozás | USB |
| Tápellátás | ADAPTER (A CSOMAGOLÁSBAN) |
| Magasság | 82,1 cm |
| Szélesség | 141,7 cm |
| Mélység | 43,2 cm |
| Tömeg | 36,6 kg |