Paraméterek
| 8 számjegyű, NAGY KIJELZŐ, valutaátváltás, műanyag fedél, elem+napelem | |
| Kijelző típus | LC kijelző |
| Kijelző (számjegy) | 8 |
| Szín | Sötétkék |
| Jellemzők | Védő csapófedél |
| Szélesség | 62.5 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 104 mm |
| Tápellátás | Napenergiával üzemeltetett |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Tápellátás | Napelem |
| Tápellátás | LR 54 gombelem (vele szállítjuk) |
| Súly | 45 g |
| Kijelző | 8 jegyű |
Hasonló termékek
Leírás
HS 8VER Casio