Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Kerek tok |
| Vízállóság | 10 BAR - 100 méter |
| Tok színe | Fekete |
| Tok anyaga | Acél |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj anyaga | Valódi bőr szíj |
| Szerkezet | Napelemes |
| Számlap színe | Ezüst-sötétkék bicolor |
| Kijelző | Analóg |
| Naptárszerkezet | Mechanikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Tok mérete (H × Szé × Ma) | 49,5 × 49,5 × 12,5 mm |
| Súly | 74 g |
| Tok és előlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szíj | Valódi bőr szíj |
| Vízállóság | 100 méteres vízállóság |
| Tápellátás és akkumulátor élettartam | Napelemes |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Hátlap | Csavaros zár |
| Felületkezelés | Kék ion bevonatú előla, titán-karbid bevonatelőlap |
| Kompatibilis szíjméret | 175-215 mm |
| Stopperóra | 1 másodperces stopper |
| Mérési kapacitás | 29'59 |
| Mérési módok | Eltelt idő, 1-2 |
| Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés | Elem töltöttségi szint jelző |
| Futási idő | Működési idő a teljes feltöltéstől a mutatók leállásáig kb. 5 hónap |
Hasonló termékek
Leírás
Tok mérete (H × Szé × Ma):49,5 × 49,5 × 12,5 mm Súly:74 g Tok és előlap anyaga:Rozsdamentes acél Szíj:Valódi bőr szíj Vízállóság:100 méteres vízállóság Tápellátás és akkumulátor élettartam:Napelemes Üveg:Ásványi üveg Hátlap:Csavaros zár Felületkezelés:Kék ion bevonatú előla, titán-karbid bevonatelőlap Kompatibilis szíjméret:175-215 mm Stopperóra:1 másodperces stopper Mérési kapacitás: 29'59: Mérési módok: Eltelt idő, 1-2. Akkumulátor kijelző/figyelmeztetés: Elem töltöttségi szint jelző Futási idő: Működési idő a teljes feltöltéstől a mutatók leállásáig kb. 5 hónap