Paraméterek
| Márka | Casio |
| Tok formája | Téglalap alakú |
| Tok színe | Arany |
| Tok anyaga | Műanyag |
| Szíj színe | Arany |
| Szíj anyaga | Acél |
| Szerkezet | Kvarc |
| Számlap színe | Fekete |
| Kijelző | Digitális |
| Ébresztés | Napi ébresztés |
| Naptárszerkezet | Teljesen automatikus naptár |
| Stopper | Stopper funkció |
| Számológép | Számológép |
| Dual Time | Két különböző időzónában lévő város pontos idejének szimultán kijelzése. |
| Stopperóra | 1/100 másodperces stopper Mérési kapacitás:23:59'59.99'' Mérési módok:Eltelt idő, részidő, 1-2. |
| Napi ébresztés | Az óra minden nap a beállított ébresztési időpontban jelez. |
| Óránkénti időjelzés | Van |
| Teljesen automatikus naptár | Az óra a napot automatikusan a hónapoknak, éveknek esetlegesen a szökőéveknek is megfelelően lépteti. |
| Némítás funkció | Van |
| Gomb működési hang be/ki | Igen |
| 8 számjegyű számológép | Igen |
| 12/24 órás formátum | Van |
| Rendszeres időmérés | óra, perc, másodperc, délelőtt/dél óra, év, hónap, dátum, nap |
| Üveg | Gyanta üveg |
| Kompatibilis szalagméret | 150-205 mm |
| Tok és előlap anyaga | Gyanta / krómozott RÉSZEK |
| Szíj | Rozsdamentes acél, Állítható kapocs |
| Vízállóság | Cseppálló tokozás:Az óra a fröccsenő víz ellen védett, de úszni, fürdeni nem szabad az órában |
| elem élettartama | KB 5 év |
| Méret | 43.2 × 34.4 × 8.2 mm |
| Súly | 53g |
| Csomagolás | Gyári doboz |
Szállítás
Szállítási információk a linkre kattintva elérhetőek itt
Hasonló termékek
CA-500WE-1AEF Casio Calculator Vintage Férfi karóra
Beérkezésről kérjen értesítést!
Leírás
*Akciós ár esetén a kedvezmények nem összevonhatók, illetve kuponkód nem használható fel.